CB ELECTRIC s.r.o.

Firma CB ELECTRIC s.r.o. byla založena v roce 1991 z bývalých pracovníků podniků ČKD Dukla, REGULA Praha, EZ Praha a JČE. Firma se opírá o velmi dobré znalosti celé řady našich pracovníků v oblasti teplárenské problematiky.

V poslední době se naše firma již neomezuje pouze na teplárenství, ale rozšířila oblast působení o potravinářskou výrobu, výrobu jednoúčelových strojů a výrobních linek.

Naše firma se zabývá aplikací měřící, řídící a regulační techniky vč. příslušné elektroinstalace u těchto technologických zařízení:

teplárny
parní kotelny
horkovodní výtopny
teplovodní kotelny
čistírny odpadních vod
úpravny vod (ČOV)
spalovny odpadů
výměníkové stanice
vzduchotechnika
klimatizace a topení
potravinářská zařízení (nově)
stroje a montážní linky (nově)
   
   

CBE logo (3kB)

Předmět činnosti

Předmětem činnosti je finální dodávka zařízení tohoto rozsahu:

Dále provádí:

Firma CB ELECTRIC s.r.o. má dostatečnou kapacitu a k dispozici všechny profese (vč. projektantů a programátorů), aby libovolnou zakázku mohla realizovat operativně vlastními silami.

Firma CB ELECTRIC s.r.o. je partnerskou firmou firmy SIEMENS, což dosvědčuje, že dodavatel SIMATICU má plnou důvěru ve schopnosti naší firmy.

siemenslogo.gif (1234 bytes)


Naše firma
je smluvním partnerem firmy Schneider Electric CZ, s.r.o. a má Certifikát firmy Schneider Electric CZ s.r.o. k projekčním, programátorským a servisním činnostem, které jsou spojeny s aplikací programovatelných automatů Modicon TSX a prvků pro průmyslovou automatizaci značky Telemecanique.

                 

modicon_certifikat_2000.jpg (54174 bytes)

webadmin